Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty
PostajNaslov: Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom   Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Emptyned sij 13, 2008 12:37 am

edit: u ovom postu su se nalazile jako stare slike, što će reč da je večina ovih pasa (bar ja tako mislim) udomljena

evo link za sve novije informacije: http://www.noina-arka.hr/udomljenje.htm
mačke: http://www.noina-arka.hr/udomacke.htm


Zadnja promjena: Haflinger; uto ožu 31, 2009 10:14 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty
PostajNaslov: Re: Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom   Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Emptysub vel 07, 2009 12:28 am

kaj su na ovoj stanici samo peseki iz dumovca?
a di su oni sa veterinarskog?
kaj tu nema niko da volontira veterinarskom?(osim mene)
Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 418477 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 418477 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 418477
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty
PostajNaslov: Re: Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom   Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Emptypet vel 13, 2009 6:32 pm

ja bi sve udomila ali mi starci ne daju No Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 430379 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 478876
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty
PostajNaslov: Re: Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom   Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Emptypet vel 20, 2009 12:27 pm

hehe- ja bi uzela zairu(ali doma vec imam psa- koji tremutno ima malog a i agresiva je)- budem stavila slikice

- ona je na veterinarskom
-njemački ovčar, ženka
- kad je došla imala je ogromnu porezotinu na ljevoj lopatici
- za udomljavanje
- privržena, pravi čuvar

ljepota moja Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238
nagovaram prijateljicu da ju uzme Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 584322 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 584322 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 378669 Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom 89238
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty
PostajNaslov: Re: Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom   Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom Empty

[Vrh] Go down
 
Sticenici Noine Arke - svi traze novi dom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bok,ja sam novi
» Novi moderatori
» Pansioni Novi Zagreb/Odra
» Novi sajt o konjima kasacima - Kasacke Novine

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: Noina arka-
Forum(o)Bir: