Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hipodrom,Zagreb

Go down 
+11
horses**
atta
Gini
Flicka
Beatiful Horses
aky-mala
tea 17
maja_horses
Dreamer
Melita
Mia
15 posters
Autor/icaPoruka
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri vel 06, 2008 3:22 pm

Iako ja ne jasem na hipodromu,pa neznam puno o njemu.Ali malo cujem dobrog o njemu,malo loseg i tak stalno.Meni se hipodrom bas svida,neznam zasto,al mi se cini odlicno!
Na hipodromu ima vise klubova,pa bar nekoliko od vas na ovom forumu trenira na hipodromu.
Pa napisite u kojem klubu jasete,kak se krecu cijene,pa ak imate koju sliku i nju stavite... Wink

Evo slike od hipodroma.....jos davno....
1988.
Hipodrom,Zagreb Maraizentavf0
Hipodrom,Zagreb Maraizentavf0.18c3a238b2

Skola jahanja...
Hipodrom,Zagreb Skolajahanjasv8

1991.

Barni
Hipodrom,Zagreb Barnivo3

Zekan
Hipodrom,Zagreb Zekancp0

Hipodrom,Zagreb Zekaniamelayb0
Hipodrom,Zagreb Zekaniamelayb0.417cbce275

1997.

Lucija
Hipodrom,Zagreb Luciaimajaqz1

Marga
Hipodrom,Zagreb Margaimarko1jj7

Vitez i Pegi
Hipodrom,Zagreb Vitezipegima9

Haflingeri i drustvo iz pony expressa
Hipodrom,Zagreb Grupnjak4rg0
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri vel 06, 2008 3:24 pm

Gaby,daj plis probaj popravit naslov,ako ne mozes tak,onda sam izbrisi temu pa ponovo napisi.....il kak hoces! Wink
[Vrh] Go down
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri vel 06, 2008 3:34 pm

To su moje slike! Kak si ih se dočepala?
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri vel 06, 2008 4:13 pm

nije ih se nikako "dočepala" neg si ti meni to stavila na CD pa sam ja dala Mii jer je htjela vidjet slike! ako ti smeta to što je Mia stavila slike, mogu ih maknuti Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri vel 06, 2008 4:18 pm

Pa vidiš da se dočepala od tebe Wink

A kaj bi me smetalo, samo vi stavljajte slike, samo hoću reći da su slike moje, a kako ih sama nisam nigdi stavila, zanimalo me kako je došla do njih.
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyčet srp 03, 2008 6:56 pm

zekan i marga su jos tamo ......napoleon mi je najdrazi al mislim da ga tu nema
[Vrh] Go down
tea 17




Broj postova : 2
Join date : 17.07.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyčet srp 17, 2008 11:31 pm

meni je rex najdraži
[Vrh] Go down
tea 17




Broj postova : 2
Join date : 17.07.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyčet srp 17, 2008 11:48 pm

a i i love you mi je dobra
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptysri ruj 10, 2008 7:43 pm

eeeeee, jel neko cuo za kk almina potkovica, pokraj zoo-a u zg-u? Question Hipodrom,Zagreb 430379 Hipodrom,Zagreb 634590
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptypon lis 13, 2008 9:33 am

ja jesam ali nikad nisam bila tamo Twisted Evil
[Vrh] Go down
Flicka




Broj postova : 1
Join date : 16.10.2008

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Eej!   Hipodrom,Zagreb Emptyčet lis 16, 2008 8:32 pm

Ljudi evo ja sad zavrsavam pocetnicki tecaj u pony expressu...
Jahala sam dosad Barney, Rexa i Miss...
Ali I Love You mi je najdraza!
Tko jos jase u pony expressu?!
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyned ruj 13, 2009 12:56 pm

dajte još slika ako ko ima cheers
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyned ruj 13, 2009 1:22 pm

I love you je kobila od moje frendice Smile

kaj se ona jos koristi u sk jahanja???
[Vrh] Go down
horses**

horses**


Aries Tiger
Broj postova : 12
Join date : 07.05.2010
Age : 26
Lokacija : Petrinja

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyned svi 16, 2010 11:20 am

Ako odete na stranicu Pony Express,viditi cete moju Nikicu Smile
Ona je tamo bila miljenica,ali je imala bolesnu nogu,tj. kada bi hodala malo bi posrnula,i nisu znali kaj bi sa njom nego pod noz,ali ju je Anamarijin tata spasio...

Imate na predzadnjoj stranici slikicu njezinu.
Ja inace nisam bila u tom klubu ni u Hipodromu(Niku je kupio Anamariji-mojoj frendici tata,ali ju je odlucila dijeliti samnom pa je sada moja i njezina),tako da nisam bila u klubu.

ups...malo sam se raspisala,skrenula s teme,ali nadam se da se ne ljutite.Samo zelim reci da je moja Nika tamo bila.
[Vrh] Go down
Anchy & Nika

Anchy & Nika


Scorpio Tiger
Broj postova : 31
Join date : 23.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja (Mala Gorica)

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptypet lip 04, 2010 10:05 pm

da i moju nikicu ona je sa hipodroma!!!!!! Hipodrom,Zagreb 123816 zna ko kak je Barni Question i još samo nešto zna li tko ko je Ivana Ljubić Question Razz
[Vrh] Go down
hany

hany


Broj postova : 14
Join date : 01.05.2010

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptypet lip 04, 2010 10:38 pm

ivana ljubić je trenerica. ja sam jahala tamo,ali ima jednu primjedbu.tamo su svi konji naučeni na jahanje i da se vrte u krug , te naučeni na naredbu trenera da kad kažu kas oni ako idu i na njima ne možeš baš puno naučiti .
[Vrh] Go down
Anchy & Nika

Anchy & Nika


Scorpio Tiger
Broj postova : 31
Join date : 23.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja (Mala Gorica)

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptypon lip 14, 2010 6:46 pm

da tako je i moja nika ivana je bila njene vlasnica i zato je nika isto naučila vrtjeti se u krug...a meni to baš i nije zabavno a pogotovo ako nika kasa onda mi se zna i zavrtjeti u glavi drunken al sve jedno volim svoju niku!!!!!!!!!! Hipodrom,Zagreb 584322 Hipodrom,Zagreb 89238
[Vrh] Go down
HorseWhisperer

HorseWhisperer


Broj postova : 3
Join date : 31.07.2011

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptyned srp 31, 2011 2:58 am

Moje mišljenje o hipodromu se iz dana u dan mijenja.Ustvari mi se onako površinski sviđa,ali ako ćemo u neke detalje,nije mi ništa posebno,ustvari zadnje mjesto na kojem bih jahala.Zašto?Imala sam priliku sve vidjeti i štale školskih konja su užasno male i tjesne,manjak je konja pa znaju raditi po par sati za redom,a na poniju Salinki ponekad jašu i jahači kojima bi trebao dosta viši konj.Bolestan je jedan konj Backy koji stalno kašlje,no i njega jašu isto kao i starog Cartaga koji je već odavno spreman za zasluženu mirovinu.Oni koji tamo drže svoje konje,ako ga žele staviti u ispust ili negdje,treba se izboriti za to.Na satu svi konji znaju da na trenerovu riječ kas trebaju ići u kas ili galop.Sve je kao u zatvoru,konji nisu dovoljno u ispustu..Ma dosta mi je ono što sam vidjela.A da ne govorim da se za sve to još treba plačati preko 1000 kn samo 10 sati.Tužno,ali istinito.Ne želim se svađati sa vama koji ste na hipodromu,ovo je moje mišljenje i sama sam imala priliku tamo biti nekoliko puta,a sve ove informacije saznajem iz povjerljivih izvora bliske osobe.
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Emptypet ruj 16, 2011 10:56 am

Ljudi! Preselite se na drugi forum, ovaj je već odavno pao u zaborav!

http://beautiful-horses.forumotion.com/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hipodrom,Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Hipodrom,Zagreb   Hipodrom,Zagreb Empty

[Vrh] Go down
 
Hipodrom,Zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pansioni Novi Zagreb/Odra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Konjički klubovi, ranchevi i savezi-
Forum(o)Bir: