Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pribor za timarenje konja

Go down 
+13
Telalluna
Krco
palma
Ena
sarchy
aky-mala
Beatiful Horses
cro_top
horses
...::jahacica::...
Lidyy
Dreamer
Melita
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptypet oľu 20, 2009 9:56 pm

Ovdje su 2 djela viška
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 56
Join date : 16.11.2008
Lokacija : istra

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptysub oľu 21, 2009 12:23 am

Black Unicorn je napisao/la:
palma je napisao/la:
Ovaj plavi komplet je za dečke Pribor za timarenje konja - Page 2 888799 , ima li nešto u roza Pribor za timarenje konja - Page 2 866132 ?

Hahaha! Ko da je važno! Very Happy

Ono što htjedoh reći je da je bolje kupiti pojedinačno ono što ti baš treba i odgovara nego ovako u kompletu - mačka u vreći (kutiji). Nisu svi dijelovi pribora najkvalitetniji od uvijek istog proizvođača, neke potrošnije je bezveze skupo plačati, ne koriste svima iste četke jednako često, niti svima npr paše pick sa četkicom, a to dobiješ u kompletu. A ako je važno da je kompletić onda nek je i u boji Pribor za timarenje konja - Page 2 955581 !
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptysub oľu 21, 2009 12:24 am

palma je napisao/la:
Black Unicorn je napisao/la:
palma je napisao/la:
Ovaj plavi komplet je za dečke Pribor za timarenje konja - Page 2 888799 , ima li nešto u roza Pribor za timarenje konja - Page 2 866132 ?

Hahaha! Ko da je važno! Very Happy

Ono što htjedoh reći je da je bolje kupiti pojedinačno ono što ti baš treba i odgovara nego ovako u kompletu - mačka u vreći (kutiji). Nisu svi dijelovi pribora najkvalitetniji od uvijek istog proizvođača, neke potrošnije je bezveze skupo plačati, ne koriste svima iste četke jednako često, niti svima npr paše pick sa četkicom, a to dobiješ u kompletu. A ako je važno da je kompletić onda nek je i u boji Pribor za timarenje konja - Page 2 955581 !

Onda sam te krivo shvatila. Mislila sam da ti se ne sviđa to što je plavi. drunken
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 56
Join date : 16.11.2008
Lokacija : istra

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned oľu 22, 2009 9:49 am

Pa i ne sviđa mi se Laughing !
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned oľu 22, 2009 2:26 pm

kad vec raspravljamo o toj kutiji moze mi neko reci sto je ono prvo sa ljeve strane confused confused
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned oľu 22, 2009 2:49 pm

aky-mala je napisao/la:
kad vec raspravljamo o toj kutiji moze mi neko reci sto je ono prvo sa ljeve strane confused confused
Četka za wc ! Very Happy

Neznam ni ja, baš sam vas htel to pitat
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned oľu 22, 2009 2:54 pm

Melita je napisao/la:

USISIVAČ ZA KONJA S ČETKAMA
Pribor za timarenje konja - Page 2 Saugernw3


Jel zna netko kolko košta i gdje ga ima za kupiti u Hrvatskoj, mada sumnjam ?
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned oľu 22, 2009 3:39 pm

Krco je napisao/la:
aky-mala je napisao/la:
kad vec raspravljamo o toj kutiji moze mi neko reci sto je ono prvo sa ljeve strane confused confused
Četka za wc ! Very Happy

Neznam ni ja, baš sam vas htel to pitat

bas i meni tako lici Pribor za timarenje konja - Page 2 866132
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 56
Join date : 16.11.2008
Lokacija : istra

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptypon oľu 23, 2009 10:32 am

Kutijica sa četkicom za mast za kopita.
Sisavac sam vidjela u Sloveniji http://www.signaldoo.si/index.php?act=viewProd&productId=806
nije neka strašna para ali je smiješna naprava. Vjerovatno ok z aneke turnire kad se skockaš u one sakoe pa da se ne zaprašiš, il za alergičere. Moj pas se obožavao usisavati (doduše sa običnim) i to je bilo super jer se znao užasno linjati Wink .
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyned tra 26, 2009 4:09 pm

Krco je napisao/la:
aky-mala je napisao/la:
kad vec raspravljamo o toj kutiji moze mi neko reci sto je ono prvo sa ljeve strane confused confused
Četka za wc ! Very Happy

Neznam ni ja, baš sam vas htel to pitat
to ti je kist za kopita
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyuto lip 16, 2009 2:51 pm

Evo mene natrag i odmah imam pitanje, da li znate neki dućan u HR u kojem mogu kupiti komplet sa njegu konja, bogati (znači da sadri dosta toga koje je potrebno)a ne tako skupi komplet ? Ako ne takav dobar je bilo kakav samo da je Very Happy
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptyuto lip 16, 2009 3:23 pm

možda u Inavniću? Gumex Eko, tamo ima dosta jeftinih stvari
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptysri lip 17, 2009 9:04 pm

da... upola jeftinije cijene nego u equitatusu.
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptysri lip 17, 2009 9:09 pm

Baš sam gledal jučer ujutro na njihovoj stranici nešto, ima zanimljvih stvari, ali je PDF katalog trenutno nedostupan pa mi nije baš dobro...
[Vrh] Go down
tinki10




Leo Dog
Broj postova : 17
Join date : 04.07.2009
Age : 29
Lokacija : slavonija

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 6:01 pm

Puno hvala na ovim savjetima. Vidi se da znaš puno o konju i o njegovoj opremi.
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Emptypet kol 27, 2010 10:34 pm

E a na kojoj stranici ste nasli taj plavi pribor? Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pribor za timarenje konja   Pribor za timarenje konja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pribor za timarenje konja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pansion za konja
» trazim konja
» prodajem konja
» Ekologija konja
» Ekologija konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Oprema za konje i jahače-
Forum(o)Bir: