Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Škola i jahanje....

Go down 
+14
Tonka*and*Diana
BadGirl
Gaya$Nina
mony22
leptiric14
Ena
blackie
ceela
Aron
Beatiful Horses
sarchy
horses
Lidyy
Mia
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri vel 27, 2008 6:47 pm

Pošto je sada škola sigurno bar neki ne idu tak često na jahanje pogotovo ne tak često u tjednu.

Kako se vi snalazite,jel imate dovoljno vremena za školu i za jahanje?
Da li vam škola ovisi o vašem jahanju?
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri vel 27, 2008 10:06 pm

kad sam ujutro u školi.. onda svaki dan idem popodne na ranč.. a kad sam popodne onda ne..

starci mi niš ne prigovaraju zbog ocjena.. jer da nejdem na ranč, znaju da bi bile još gore.. par puta su mi zabranili da idem na ranč i onda nisam razgovarala s njima.. pa me pustili... a i znaju da bi mi srce slomili da mi zabrane da viđam lea...
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypet vel 29, 2008 4:02 pm

Ja nažalost idem samo vikendom,na proljeće dolazim samo kad je ujutro škola i vikendom,a po ljeti sam skoro svaki dan.

Meni ocjene oviseo jahanju,ali tu i tamo znam dobit neku lošu ocjenu a tu isto znaju da mi ne mogu niš,ako mi zabrane jer če bit još gore.
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyčet oľu 06, 2008 10:30 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypon pro 08, 2008 6:25 pm

meni ocjene ne ovise o jehanju jer tata uvjek popusti.. cheers
a i ovak i onak stalno govore bolje da sam u štali nego u birtiji... Škola i jahanje.... 866132
I Škola i jahanje.... 89238 Tigar and Venera
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri pro 10, 2008 9:31 pm

ja ne idem u školu jahanje ali idem kod svoje kobile Garde. idem vikendom i kada imam ujutro školu idem utorkom, četvrtkom i petko jer ostale dane imam trening Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyčet pro 11, 2008 8:39 pm

J nisam svoje konje vidio vec jedno 1 mjesec jer su malo dalje a tata ima nekog posla.... Škola i jahanje.... 478876
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyčet pro 11, 2008 9:59 pm

gdje su ti konji?
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypet pro 12, 2008 8:44 pm

Na grobniku... No tam smo ih stavili preko ljeta...a neznam kada ce doc...
[Vrh] Go down
ceela

ceela


Broj postova : 10
Join date : 13.12.2008

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysub pro 13, 2008 3:36 pm

Mia je napisao/la:
Pošto je sada škola sigurno bar neki ne idu tak često na jahanje pogotovo ne tak često u tjednu.

Kako se vi snalazite,jel imate dovoljno vremena za školu i za jahanje?
Da li vam škola ovisi o vašem jahanju?
ja idem u školu jahanja i idem skoro samo subotom i nedjeljom
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypet pro 26, 2008 5:05 pm

ja neidem samo zimi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ena

Ena


Broj postova : 58
Join date : 28.01.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Joj škola   Škola i jahanje.... Emptyuto vel 10, 2009 1:59 pm

Ja zbog škole mogu na jahanje samo vikendom Crying or Very sad . I to mi je užas!!!
Ja bi išla na jahnje svaki dan al kad nemogu, šta ću!!!! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
leptiric14

leptiric14


Broj postova : 46
Join date : 15.04.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyčet tra 16, 2009 10:24 am

Aron je napisao/la:
Na grobniku... No tam smo ih stavili preko ljeta...a neznam kada ce doc...

ee..mogu te nes pitat..dali na grobniku ima za jahat..??tnx
[Vrh] Go down
mony22




Scorpio Buffalo
Broj postova : 13
Join date : 04.07.2009
Age : 26
Lokacija : zaprešić

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyned srp 05, 2009 11:36 am

tko je polagal licencu ??? ja ću u devetom mjesecu.
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyned srp 05, 2009 2:21 pm

Ja nemam problema sa time da mi jahanje ovisi o ocjenama...meni i da hoče nitko mi nemože zabraniti da jašem...meni je štala 10 metara od kuće tako da.....nema šanse da mi itko išta zabrani......ionako svo vrijeme tamo i provodim.....nekada sam znala odnijeti i knjigu u štalu...sjednem na moj mali stoličak tamo i učim...nekako sam više pouštena i mir je....dok mogu odoliti da se ne poigram sa ždrjepcima...hehe..... Razz


Zadnja promjena: Lipizzan lover; pon srp 06, 2009 12:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyned srp 05, 2009 4:20 pm

ajjjoooj blaago ti se Twisted Evil

meni ocjene ne ovise o jahanju...
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypon srp 06, 2009 12:31 am

a jbg....zjeba.....sam se....hehe
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysub stu 21, 2009 7:39 pm

Shocked
Da biram izmedju skole i jahanja odabrala bih jahanje Škola i jahanje.... 698340 hahaha
Ja idem svaki dan osim kad je bas jaka kisa ili tako nesto
Kada idem prepodne,popodne jasem..I obrnuto Very Happy Malo me koci glazbena,ali sve ja to stignem :DDD
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyned pro 06, 2009 8:48 pm

Isto tako.....idem svaki put kad ne pada kisa i kad nemam nesto pored skole....neku obavezu!! Inace bih naravno pre izabrala jahanje nego skolu..!! Škola i jahanje.... 378669 Kad bi to samo moglo!!
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptypon pro 07, 2009 5:09 pm

hahahaha xDDD Inache ja i <3 My Sweet Loves <3 kad smo u shkoli prichamo o konjima xDDD Opsednute smo xDD pored nas ce se i nastavnici upisati u skolu jahanja xDD
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptyuto pro 08, 2009 11:25 pm

Samo da pitam nesh oko jahanja!!?? Da li ste i vi svi toliko luuudi a konjima koliko sam i ja ili sam ja neki slucaj za psihijatra!! Very Happy Ne skidam ih sa misli Škola i jahanje.... 89238
Cak nekad smorim i moju sestru koja takodje ide na jahanje.......mene trenutno samo to jako usreci......i bas jahanje cekam sve dane....!! Very Happy
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri pro 09, 2009 12:21 am

DA !!!!!!!!Preluda sam za jahanjem i konjima !!! Very Happy Stalno bi bila s konjima i tak...


OFF
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri pro 09, 2009 12:43 am

takav sam i ja dam im jesti i onda ih satima gledam i mazim a kad mi se kobila treba oždrijebiti onda sam čitavu noć s njima ja sam pomogo da mi Santa oždrijebi i Arona i malu calisu
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri pro 09, 2009 1:06 am

Very Happy znaci uredu sam.... Very Happy !!
Inace ja samo skidam slike sa konjima....gledam snimke i slusam muiziku ....tj pesme o konjima!! Nmg bez njih!! Tako sam sad zavisna.... nekad sam toliko nervozna da jedva cekam da idem....!!! I jako sam sretna pre treninga i posle i u toku naravno!! Very Happy Škola i jahanje.... 89238
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Emptysri pro 09, 2009 3:55 pm

Tako je i meni Shocked Kao luda....Isto stalno skidam slike Wink Trazim 4ume...Tako sam i nashla ovaj Very Happy Pre spavanja mislim na konje,pa ih sanjam,pa onda opet mislim o konjima kad ustanem...Mama mi je zabranila da cokcem (znate na shta mislim,kad hocete poterati konja glasom,oni zvukovi ko zaba xDD) Svi ukucani lude od mene../
Jednotavno su diiiiiivni konjiii <3 Postale su mi omiljene zivotinje Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Škola i jahanje.... Empty
PostajNaslov: Re: Škola i jahanje....   Škola i jahanje.... Empty

[Vrh] Go down
 
Škola i jahanje....
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jahanje bez sedla
» Jahanje po snijegu
» vikend jahanje
» Western jahanje
» Western jahanje!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: