Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 KK Trajbar Team

Go down 
+9
nika<3
Gaya$Nina
Rhiannon
Western girl
blackie
Ena
Rainy
Shutt of heart
Helena
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
myWILMOS




Broj postova : 1
Join date : 12.06.2010

KK Trajbar Team - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KK Trajbar Team   KK Trajbar Team - Page 2 Emptyned lip 13, 2010 9:54 pm

ja sam tamo jednom bila i prekrasno je!!!! htjela bih tam jahat al mi je predaleko
al prekrasno je!KK Trajbar Team - Page 2 160593 veliko, ljepo urđeno!! KK Trajbar Team - Page 2 631310
[Vrh] Go down
AldebaranLove




Broj postova : 1
Join date : 02.12.2012

KK Trajbar Team - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KK Trajbar Team   KK Trajbar Team - Page 2 Emptyned pro 02, 2012 8:38 pm

Helena je napisao/la:
Ljudi dajte malo pišite o Trajbaru!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Nema ni riječi o njemu Sad
Ja tamo jašem i hoću malo ćut komentre od drugih Question Exclamation Question
Reći ću vam sve što vas zanima o Trajbaru... a vi meni recite što ste čuli o njemu i vaše komentare Smile
BOOK Very Happy

Evo ja sam jucer i danas tamo jahala i super mi je bilo!Smile Nazalost sam u Rijeci pa ne mogu tamo jahati redovito, svejedno svaki put kad sa roditeljima posjetim Zagreb definitivno posjetim i Trajbar Very Happy Sve je predivno uredeno a konji su najposlusniji koje sam ikad probala!Smile Definitivno morate posjetit to mjesto!Smile
[Vrh] Go down
 
KK Trajbar Team
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Konjički klubovi, ranchevi i savezi-
Forum(o)Bir: