Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ponovno u sedlu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
WesternGirl

WesternGirl


Scorpio Dog
Broj postova : 29
Join date : 11.08.2008
Age : 29

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyčet kol 14, 2008 5:49 pm

Htjela bi da napisete o tome kako biti ponovno u sedlu. Naprimjer, ako nakon dugo vremena niste trenirali,kao ja, nisam trenirala pola godine jer mi je kobila bila trudna. Kako se ponovno vratit u sedlo i počet kasat i galopirat. Dali je netko imao slično iskustvo??
[Vrh] Go down
sonja




Broj postova : 2
Join date : 14.08.2008
Lokacija : Koprivnica

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyčet kol 14, 2008 10:06 pm

evo ja sam ti tak imala slično i nije ništ strašno..jahanje se ne zaboravlja isto ko ni vožnja biciklom dok jednom naučiš neke stvari ne zaboravljaš ih...bez brige...
[Vrh] Go down
WesternGirl

WesternGirl


Scorpio Dog
Broj postova : 29
Join date : 11.08.2008
Age : 29

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptysub kol 16, 2008 10:19 pm

nadam se da ce mi bit lako... sutra uskacem u svoje western sedlo i krecem! Ponovno u sedlu 453354
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyuto kol 19, 2008 10:00 am

pa sretno onda Ponovno u sedlu 866132 . Ja prije nisam jahala 7 mjeseci i kad sam prvi put ponovo počela nikak nisam mogla uhvatiti ritam u sedlo Rolling Eyes . Ali drugi put je išlo kao po loju. Treći put san samu sebe zadivila kako sam dobro jahala Razz . Ništa strašno.
[Vrh] Go down
WesternGirl

WesternGirl


Scorpio Dog
Broj postova : 29
Join date : 11.08.2008
Age : 29

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyuto kol 19, 2008 10:27 am

Isla sam probatjašit.... pošto je rodila smršala je. I idem stavit western sedlo i ono je zakopcano na zadnjoj rupi sa obje strane. i idem se ja popest i selo mi sklizne na stranu...jedva sam se popela, a i uzengiji su mi mali, uski su... moram kupiti veće, šire, stane mi samo 2 cm jahaće čizmice...
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyuto kol 19, 2008 11:10 am

i jesu uspjela jašit? Hehe, moraš još rupica stavit Wink . Ako kupuješ traži neko sa puuno rupica Wink .

Kak je bila na jahanju?
[Vrh] Go down
WesternGirl

WesternGirl


Scorpio Dog
Broj postova : 29
Join date : 11.08.2008
Age : 29

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyuto kol 19, 2008 4:04 pm

Jesam, tako rec.... Jašila sam 15 minuta.... noge mi se pokocile od malih uzengija ili stremena...bila je onak...dobro... samo sto se razigrala i skocila u vodu....
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptyned sij 11, 2009 7:26 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
pa sretno onda Ponovno u sedlu 866132 . Ja prije nisam jahala 7 mjeseci i kad sam prvi put ponovo počela nikak nisam mogla uhvatiti ritam u sedlo Rolling Eyes . Ali drugi put je išlo kao po loju. Treći put san samu sebe zadivila kako sam dobro jahala Razz . Ništa strašno.
i ja isto samo san ja imala 3 treninga smalo zastajkivanja u moju obranu jašila san na novoj kobili gorđis Ponovno u sedlu 89238 (prije sam jašila na biseri na kojoj sad jaši moja sestra Twisted Evil )
[Vrh] Go down
mony22




Scorpio Buffalo
Broj postova : 13
Join date : 04.07.2009
Age : 26
Lokacija : zaprešić

Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Emptysri ruj 02, 2009 10:12 pm

ako ne jašeš par godina jer možeš zaboravit lako jahanje Ponovno u sedlu 430379
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ponovno u sedlu Empty
PostajNaslov: Re: Ponovno u sedlu   Ponovno u sedlu Empty

[Vrh] Go down
 
Ponovno u sedlu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: