Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ljudi su životinje, a životinje ljudi

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Emptypet stu 14, 2008 11:25 pm

Sigurno ste čitali, gledali ili čuli kako ljudi muče te jadne životinje kloniranjem, ubijanjem, izgladnjivanjem i ostalim lošim stvarima. Uvjek se slažem sa jednom rečenicom koja kaže: "Ljudi su životinje, a životinje ljudi!" Postoje mnoge udruge za zaštitu životinja, ali vidim da divljih životinja kao npr.: slonova, snježnih leoparda, gorila, nosoroga, polarnih medvjeda, panda, tigrova, pa čak i kornjača polako postaju ugrožene vrste. Želim saznati kako pomoći tim jadnim životinjama. Molim vas komentirajte malo više ovu temu i dajte nam infromacije o različitim životinjama. Znam da nema veze o konjima, ali na druge forume se ne usudim pisati zbog loših komentara i poruka. Plizzzzz!
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Emptysub stu 15, 2008 11:32 am

ma naravo da o ovome smiješ pisat Very Happy . Ja imam isto mišljenje. Baš sam čitala sa su jednog dana u nekom ZOO-u čovjeka pojeli snježni leopardi i da bi radi to trebali biti uspavani, ali ljudi su slali poruke da NE jer su oni jako ugroženi i na taj način pomogli leopardima. Svaka čast ljudima Ljudi su životinje, a životinje ljudi 631310 koji su pomogli Razz . Ne znam koliko načina i kako postoji ali jedni učenici iz moje skole su skupljali potpise i slali ih nekim ljudima da ne ubiju životinje Twisted Evil . ja sam naravno potpisala. Dalje ne znam što se dogodilo Rolling Eyes .
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Emptysub stu 15, 2008 3:56 pm

inace, koliko ja znam za sprjecavanje zlostavljanja zivotinja najbolje su peticije, to je ono kad puno ljudi potpise nesto, meni je to super. a za zastitu divljih zivotinja najbolje djeluje novcana pomoc, ali to djeluje samo kad bi mogli skupiti puuuuuuno novca, a ljudi toliko nemaju, bar sad, ili ne zele dati, sto je po meni jako bezobrazno. Ljudi su životinje, a životinje ljudi 294700 , tak da se za zastitu svih zivotinja moramo pouzdat u vladu-nazalost- a ona nista ne poduzima. eto to je moje misljenje, ako neko mozda misli podizat petciju znam mjesto gdje bi je vjerojatno puno ljudi potpisalo Ljudi su životinje, a životinje ljudi 378669
(veterinarska) I love you Twisted Evil
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Emptypon pro 08, 2008 10:30 pm

Čula sam da su te peticije uzaludan pokušaj.Vidjela sam da se puuuno peticija na neki način ne ostvari.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Emptyuto pro 09, 2008 12:48 pm

neznam, ak na petciji ima puno ljudi i oni ne daju kompromise, ili ono budemo za 1 mjesec, onda bi moza cak i uspjelo, ali uvjek neke uspiju a neke ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su životinje, a životinje ljudi   Ljudi su životinje, a životinje ljudi Empty

[Vrh] Go down
 
Ljudi su životinje, a životinje ljudi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bok ljudi!!
» ljudi pomozite
» Pozdrav ljudi (:
» zdravo ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: