Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Patuljasti kunići

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysub stu 15, 2008 11:57 am

Namjeravam kupiti jednog malog patuljastog kunića.
Može li mi netko napisati nešto o njima iz iskustva, jer ja nemam pojma o njima Patuljasti kunići 430379.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysub stu 15, 2008 12:11 pm

KLIK
ali nisam sigurna da su ti "patuljasti" Patuljasti kunići 430379 Patuljasti kunići 888799
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysub stu 15, 2008 3:59 pm

jesui, to su patuljasti, kaj nisu medeni

patuljsath kunica ima vise vrsta, to znam jer je jedan moj frend imao dvije vrste, ali neznam koje, uglavnom znam da je jedan imao spustene usi a drugi nije. i znam da su bili preslatki Patuljasti kunići 378669
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysri stu 19, 2008 11:25 pm

Kunićima je potrebno osigurati mirno i sigurno mjesto gdje će se osjećati sigurno. Kavezi sa plastičnim dnom, te smješten u kutu prostorije, najprihvatljivije je mjesto. Kavez se lako održava i čisti. Na dno je potrebno postaviti slamu, dodati keramičku posudu za zrnatu hranu, držač za sijeno, najbolje alpsko, mineralni kolutić za zubiće, pojilicu i uvijek poneku poslasticu sa sušenim voćem i povrćem. Vole svježe voće i povrće. Poznato je preko 100 vrsta kunića sa dužom i kratkom dlakom koju treba isčešljavati da bi uvijek bila meka i čista. Mogu težiti od 0,5 kg do 1,5 kg.

Patuljasti kunići Patuljasti_kunici
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptyčet stu 20, 2008 3:19 pm

sokki imam ti ja lavoglave kuniće koje poklanjam.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysub stu 29, 2008 11:08 pm

jel imas mozda sliku, bas me zanima kak oni izgledaju, cula sam za njih
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptypet pro 05, 2008 11:05 pm

PrInCeSs je napisao/la:
sokki imam ti ja lavoglave kuniće koje poklanjam.

Oprosti kaj ti nisam odgovorila već prije, ali nisam imala vremena.Još se nisam dogovorila sa mojom mamom za još jednog lubimca.Mi se sad samo raspitujemo.I mene zanimaju tvoji kunići daj pliz stavi slike.
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Emptysub pro 05, 2009 9:29 pm

Ja imaam Fluffyija

E ovako...
Kunicu moras obezbediti: Kavez: za kunice,veliki i prostrani,iako je prvo jako mali i on ce porasti (naravno ne mnogo,ali dovoljno) , Pojilicu , Posudu za vodu , WC za kunice : postedecete muka...Odmah nauche na wc i kasnije samo tu obavljaju chak i kad su pushteni po kuci...

-owo je najbolji forum za kunice

OBAVEZNO POGLEDAJ,prije no shto kupish kunica!!

http://zecovi.net/forum

tu pitaj sta te zanima...

Lavoglavi (kunic Lavlja glava)

Iste potrebe kao i ostali,samo vishe mu cetkas grivu...I budu veci od klasicnih...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Patuljasti kunići Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunići   Patuljasti kunići Empty

[Vrh] Go down
 
Patuljasti kunići
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: Ostali kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: