Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gušteri - Iguana

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptyuto stu 18, 2008 5:45 pm

tu mozete pisat o gusterima, ko zna nsto nek napise, mojb susjed je imao iguanu, od jednog metra, ali mu je uginula
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysri stu 19, 2008 11:29 pm

Iguane su jedan od najmirnijih kućnih ljubimaca, međutim svaka jedinka je individua i ima svoj karakter. Privržene su vlasniku, ali i svojeglave. Tretirati će te onako kako ćeš se ti ponašati prema njima. Kako ovi gušteri narastu i do 2 metra, moraš biti svjesan da njihov životni prostor mora biti izuzetno velik.

Gušteri - Iguana Iguana_iguana_2
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysub stu 29, 2008 11:32 pm

joj, u jednom dućanu imaju tu iguanu, ali malu, kak je super, ali je tak plašljiva. dobili su i pauke tamo sad, joj kak ja nevolim pauke, ali mi se ovi baš sviđaju
[Vrh] Go down
kiwwy




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2008

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: mali zeleni guster   Gušteri - Iguana Emptyuto pro 30, 2008 3:53 pm

Ja imam malog zelenog gustera od mozda 5 cm, jako je ljen i debel(zna li netko jer to normalno Question ).Hranim ga samo s crvima i dajem mu vodu u zdjelici ( ima li jos neka hrana koju on voli Question ),jer su mu crvi vec dosadili za jest.Prije je svakog pojeo a sad i ak mu ispred nosa prode ne pojede ga .Ima veliku gajbu i unutra sam mu stavio grancice i suho lisce tako da se ima gdje sakrit.Ima tko jos tko neki prijedlog sto da mu stavim unutra?
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysri pro 31, 2008 7:53 pm

Jer znaš točno koje je vrste?
[Vrh] Go down
kiwwy




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2008

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptyčet sij 01, 2009 11:45 pm

Neznam tocno al uhvatio sam ga na livadi oko Velike gorice.
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptypet sij 02, 2009 12:00 am

Svi gmazovi za vrijeme zime počnu manje jesti. Kornjače, iguane, gekoni, žabe... Zato što im je to u prirodi. Zato im je potrebno nabaviti svijetlo i grijač u terariju. Tako neće prestati jesti. Probaj gušteru dati malo, ali stvarno malo sirove piletine. Moja kornjača je luda za piletinom, ali mu nemoj davati piletinu svaki dan zato što će se naviknuti pa će odbijati ostalu hranu, nego mu daj mali komadić 1-2 puta na mj.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptypet sij 02, 2009 12:34 am

kazes da si ga uhvatio na livadi???
koliko je vec dugo kod tebe?
[Vrh] Go down
kiwwy




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2008

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysub sij 03, 2009 4:06 pm

Hvala na odgovorima.

Kod mene je 1 god.
[Vrh] Go down
kiwwy




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2008

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysub sij 03, 2009 9:37 pm

da uhvatio sam ga na livadi

sorry prije nisam vidio
[Vrh] Go down
kiwwy




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2008

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptysri vel 11, 2009 2:18 pm

Bok!!!

Dal znate gdje se moze kupiti ogromni terarij za gustera ovaj mu je pre mali i znate sto jede osim sirove piletine i crva jel moj to vise nece jest upce i kad mu dam ni ne pogleda.
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Emptyčet tra 30, 2009 9:30 pm

ja želim iguanu ali je mala iguana oko 25 cm 800kn što je dobra cijena samo mi tata ne da zato što imam previše životinja.... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gušteri - Iguana Empty
PostajNaslov: Re: Gušteri - Iguana   Gušteri - Iguana Empty

[Vrh] Go down
 
Gušteri - Iguana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: Ostali kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: