Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Tužna sjećanja . . .

Go down 
+11
Gaya$Nina
marie_the_horse_lover
Western girl
' I V Y '
iv@:)
leptiric14
Rainy
Melita
aky-mala
blackie
sokki
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 8:54 pm

moja tužna sječanja su:

-na predragoga psa Demona, psa Maggy i moju ljubljenu Maru!

Prije par godina otrovli su mi naj dražeg psa kojeg sam toliko volila.....imao je 10 godina kada je uginuo...pa ja sam praktički odrasla sa njime!! otrovao ga je naš susjed! idiot jedan....toliko sam plakala da sam jedva u školi izdržala pod satom da se ne onesvjestim...bilo mi je toliko žao....pod nastavom sam se morala skrivati iza knjige dok sam plakala... Sad užasno sam se osječala....fali mi!!!

Kada mi je tata kupio Maggy ajme bila sam toliko sretna.....napokon mi je kupio Rotvajlera kojeg sam toliko htjela.....bila je štene...nekih 4 mjeseca....nije prošlo ni mjesec dana kada mi ju je opet isti susjed otrovao! nisam mogla vjerovati.....mislim ne želim pričati što je bilo sa susjedom jer on nije vrijedan toga....ali u biti.....nije joj mogao ni veterinar pomoći.....osječala sam toliku mržnju i željela sam osvetu...ali mama me je smirivala i rekla da će mu se to kad - tad vratiti!!

Mara je kobila koju je moj tata kupio za zadrugu koju ima....bila je kod nas nekih dva mjeseca i stvarno sam je zavolila...bila mi je tako draga i simpatična, ali kada ono tata mi je obznanio da ju mora dati nekome drugome!! ajme bilo mi je to nešto naj gore što sam do tada doživjela! moja Mara je morala otići....ali nije tako strašno kada sam saznala da je završila kod moga sadašnjeg dečka...tako da znam da je u dobrim rukama....

-bilo je tu još puno nažalost nesretnih događaja...ali eto ta su mi tri nekako ostala u pamčenju kao naj bolnija! Tužna sjećanja . . . - Page 2 418477
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyuto ruj 15, 2009 1:58 pm

Ja sam imala psa škotskog ovčara i zvao se don ,ali je plakao dok me nije bilo do i morala sam ga dat k frendičinoj baki i dedi,ali su ga oni prodali,a još su mi lijepo rekli da je još uvijek moj No No No No No No Tužna sjećanja . . . - Page 2 303591 Tužna sjećanja . . . - Page 2 303591 Tužna sjećanja . . . - Page 2 303591 Tužna sjećanja . . . - Page 2 303591 Tužna sjećanja . . . - Page 2 303591 Tužna sjećanja . . . - Page 2 28021 Tužna sjećanja . . . - Page 2 418477
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyuto ruj 15, 2009 2:27 pm

"ali je plakao dok me nije bilo..."

plakao dok te nije bilo?
Suspect
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptysri ruj 16, 2009 1:00 pm

kad sam bila u školi ,a roditelji na poslu ..mislim nije plakao nego je zavijal i cvilil pale
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptysri ruj 16, 2009 9:04 pm

aha...
[Vrh] Go down
leela..




Broj postova : 7
Join date : 11.01.2011

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyned sij 30, 2011 8:13 pm

ah jojjj...sokki.... kooliko ti imas smrtnih slucaja..oh boze moj..

ja imamo samo 2 smrtn slucaja zivotinja..

a to je jedan pas--otrovali su ga..


i moj najjjjjj kobila...

ona je uginula prilikom zdrijebljena,maternica joj je ispala van..to je nas sve jako razocaralo,to nam se nikada nije dogodilo..
zvali smo veterinara.. ali ta nasa medicina tj. nasi doktori,pogotovo ovi mladi nemaju pojma...

to je bilo strasno..
nakon nekoliko sati je i zdrijebe uginulo..
bili smo svi razocarani..
kobila je bila jaaako mirna i naravno poslusna,ma mogla sam ju jahati bez žvale.. Sad to je bilo strasno..



ovim putem sviiima zelim izraziti sucut,zivotinjama koji su sada na nebu,i pravi su nasi anđeli..
[Vrh] Go down
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyčet vel 10, 2011 12:13 am

O.o


Zadnja promjena: nixicaDuUh; čet vel 10, 2011 4:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Emptyčet vel 10, 2011 12:16 am

Gaya$Nina je napisao/la:
moja tužna sječanja su:

-na predragoga psa Demona, psa Maggy i moju ljubljenu Maru!

Prije par godina otrovli su mi naj dražeg psa kojeg sam toliko volila.....imao je 10 godina kada je uginuo...pa ja sam praktički odrasla sa njime!! otrovao ga je naš susjed! idiot jedan....toliko sam plakala da sam jedva u školi izdržala pod satom da se ne onesvjestim...bilo mi je toliko žao....pod nastavom sam se morala skrivati iza knjige dok sam plakala... Sad užasno sam se osječala....fali mi!!!

Kada mi je tata kupio Maggy ajme bila sam toliko sretna.....napokon mi je kupio Rotvajlera kojeg sam toliko htjela.....bila je štene...nekih 4 mjeseca....nije prošlo ni mjesec dana kada mi ju je opet isti susjed otrovao! nisam mogla vjerovati.....mislim ne želim pričati što je bilo sa susjedom jer on nije vrijedan toga....ali u biti.....nije joj mogao ni veterinar pomoći.....osječala sam toliku mržnju i željela sam osvetu...ali mama me je smirivala i rekla da će mu se to kad - tad vratiti!!

Mara je kobila koju je moj tata kupio za zadrugu koju ima....bila je kod nas nekih dva mjeseca i stvarno sam je zavolila...bila mi je tako draga i simpatična, ali kada ono tata mi je obznanio da ju mora dati nekome drugome!! ajme bilo mi je to nešto naj gore što sam do tada doživjela! moja Mara je morala otići....ali nije tako strašno kada sam saznala da je završila kod moga sadašnjeg dečka...tako da znam da je u dobrim rukama....

-bilo je tu još puno nažalost nesretnih događaja...ali eto ta su mi tri nekako ostala u pamčenju kao naj bolnija! Tužna sjećanja . . . - Page 2 418477




Sad

ajmee uzas!
znam kako ti je o.O
nama je kurva od susjede pardon al stvarno nema ljepseg izraza za nju..
otrovala tri prekrasna boxera..jednu bijelu, jednu sarenu i jednog malog mjesanca s boxerom...svi su imali manje od 1 god :/
a ja sam od kad sam se rodila zivjela sa sestrom od te sarene..bila mi je sve na cjelome svijetu!
jos uvijek se sjecam cjelog tog dana..bila je jedno godinu dana zivjela kod bake zato sto se vise nije mogla penjati na 4. kat...
imala je 12 godina i sve do zadnjih par dana je bila zaigrana skakala trcala...
i onda nas je jedan dan baka nazvala da vec tri dana ne zeli nista jesti..otisli smo tamo i brat i ja smo ostali kod bake a mama i tata su ju odveli veterinaru...vratili su se za 2 dana i ja sam ih,naravno sva sretna docekala..ali psa nije bilo..
i sad ja cekam..vec je bio proso 1 sat i ja sam jos uvjek mislila da je pas u autu ili doma...
i onda sam otisla iza ugla i prisluskivala sta je tata prico sa svojim starcima...pricali su o nekakvom spavanju
i onda sam ja onako sva sretna uletjela i pitala tatu di je prudi(tako se zvala)..a on ce morali smo ju uspavati...
samo sam rekla aha.ok i otisla..jedno 2 min sam bila u totalnom soku i nisam imala pojma sto se desilo..
a onda su krenule suze..sljedecih mjesec dana sam svaki dan plakala krokodilskim suzama i nikad necu zaboraviti taj prokleti 21.5.2005
odonda..iako je proslo skoro 6 god..svaki put kad je se sjetim..onako savrsene i velike i dobre..zalim za svakim trenutkom provedenim s njom..za svakom setnjom koju sam odbila i za svim onim danima kad bi zaspala pored nje..nikad ju necu zaboraviti ..

danas imam 2 prekrasna psa malo starija od 1 god i obozavam ih vise od svega ali nikada mi nece moci nadomjestiti mog andela...
i danas iako je proslo toliko vremena..i imam 15 god..nisam mogla ovo napisati bez da sam isplakala sve suze koje sam imala snage isplakati
prudi falis mi <3 <3 Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Tužna sjećanja . . .
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: