Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PItanja,prijedlozi i zamolbe...

Go down 
+11
Nana
Sirek
iv@:)
Dreamer
Telalluna
mod
Melita
aky-mala
mustang
Beatiful Horses
Aron
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptypet pro 12, 2008 8:37 pm

Ovdje pisite o sovijm pitanjima u vezi fouma ako nesto nije jasno o svojim prijedlozima i zamolbama....ja imam jedan prijedlog...dali bi se mogao otvorit pdf-vijesti...ako bi ja mogao biti mod...ili mi recite ak ne zelite da se taj pdf ne otvori di da svrstam te vijesti...ako bude pdf mislio sam da budu vijesti o konjima vijesti iz svijeta neke zanimljivostii čudne stvari... PItanja,prijedlozi i zamolbe... 257477
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptypet pro 12, 2008 11:19 pm

ah, to bi i ja, ali za to se moraš adminici obratit Rolling Eyes

inače, u potpunosti te podržavam PItanja,prijedlozi i zamolbe... 631310
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 11:53 am

Tnx ali cek dal mi na ovom forumu imamo adminicu...cek sta ju ne biramo?ili ak sam dobro informiran sta nije adminica totalno off
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 12:05 pm

adminicu imamo, nick joj je haflinger, nije aktivna, ali povremeno dođe provjeriti kakvo je stanje PItanja,prijedlozi i zamolbe... 636149
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 2:04 pm

imam prijedlog da se napravi pdf iskljucivo za pocetnike al ono totalne pocetnike koji jos ne znaju sta je konj lol! lol! misli da bi to bilo bas coooll sta ne?
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 5:16 pm

zas se onda bira nova adminica? Suspect OK dakle tko mi moze odobrit i otvorit pdf sa vjestima? PItanja,prijedlozi i zamolbe... 634590
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 9:01 pm

haflingeruca, ili netko tko će postat novi/a admin/ica Twisted Evil PItanja,prijedlozi i zamolbe... 123816
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub pro 13, 2008 10:17 pm

ok dakle nitko se ne javlja da vecini posalje pp...dakle ja moram...ma ok je...hocu a ko je novi admin adminica?
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptyuto pro 16, 2008 9:36 pm

tko ce napokon vise postat novi admin/ica e moze netko zamolit haflingerku da mi otvori taj pd ak se ona slaze i ak se vi ostali slazete... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub sij 24, 2009 2:19 am

ovak, neznam di da ti stavim pa ...

ovo je striktno moje misljenje :

sto se tice svih ljudi prijavljenih na ovaj forum, ako je iko gledao postoje ljudi koji niti jednom nisu bili na forumu od kad su se prijavili- ajde razumijem da se nekim ljudima neda ici na forum ili nemogu iz nekog razloga ili im se ne sviđa forum ili nesto sasvim 16-to ali da nemozes niti jednom u 5 mjeseci doci na forim, samo doci nemoras nista pisati, samo doci, to mi nije jasno. evo sto se mene tice ja bi sve ljudove koji nisu niti jednom posjetili forum u proslih 5 mjeseci izbacila - evo to je moje misljenje(samo misljenje- ja tak i onak nemogu nista napravit Laughing Wink Razz, a i nebi prije nego sto cujem ostale )
[Vrh] Go down
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub sij 24, 2009 11:10 pm

Ne znam, bilo je rečeno da je forum neaktivan, pa ga jedno vrijeme nisam posjećivala. Možda ljudi ni ne znaju da se ovdje opet aktiviralo! Nije baš da ima tako jako puno članova da bi ih se trebalo brisati. Možda da produljimo rok na godinu dana, pa onda brisati?
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptyned sij 25, 2009 12:39 am

pa neki su jako blizu vremenu od godinu dana. meni je svejedno ja sam samo iznjela svoje misljenje.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptyuto oľu 24, 2009 12:16 am

jel se meni to cini ili je neko visi na forumu stavio opciju da nemozes postati dva posta za redom nego moras pricekati neko vrijeme??? Suspect
[Vrh] Go down
mod

mod


Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Join date : 07.04.2009
Age : 30

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptyuto tra 07, 2009 10:13 pm

Bi li trebali nekoga tko bi uredio portal?
Ja se javljam, a portal bi služio za bolje snalaženje na forumu, bili bi postavljeni banneri te linkovi za lakšu orjentaciju. Isto tako bi bile novosti i sve bi to lijepo uredio.
Imam puno iskustva s tim zbog toga što sam uređivao više stranica.

Što kažete?
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 11:02 am

sto se mene tice - zasto ne... ali pitaj i ostale(zapravo cekaj da odgovore) i admin se mora slozit- ona vodi glavnu rijec Twisted Evil
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 4:00 pm

Potpisujem! Very Happy
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 4:34 pm

meni je svejedno, vi odlučite o.o
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 5:40 pm

Jer postoji neki banner ovog foruma? Pitam zato što mi je bilo dosadno pa sam napravila jedan... Neutral

PItanja,prijedlozi i zamolbe... 185882307568188m3


Mislim... Malo je glup ali... PItanja,prijedlozi i zamolbe... 430379
[Vrh] Go down
mod

mod


Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Join date : 07.04.2009
Age : 30

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 5:42 pm

Odličan banner. Sa bannerfansa?


[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 5:44 pm

Da, sa bannerfansa.


Zadnja promjena: Black Unicorn; sri tra 08, 2009 5:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysri tra 08, 2009 5:45 pm

fensy o.o
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptypet tra 10, 2009 2:53 pm

ok, cemu to sluzi, kak se radi.....
[Vrh] Go down
mod

mod


Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Join date : 07.04.2009
Age : 30

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptypet tra 10, 2009 4:43 pm

Što?
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptyned tra 12, 2009 12:51 am

baner.. i ono sve ostalo
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Emptysub tra 18, 2009 11:30 pm

Banneri su ti ko neki oglašivaći... Možeš ih recimo postaviti ne neki drugi forum i onda ti forumaši s drugih foruma mogu doćina tvoj forum preko te slike (bannera) zato što imaju link za tvoj forum. (Sorry ak nisi skužila... nejde mi baš objašnjavanje...)
[Vrh] Go down
Sponsored content





PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty
PostajNaslov: Re: PItanja,prijedlozi i zamolbe...   PItanja,prijedlozi i zamolbe... Empty

[Vrh] Go down
 
PItanja,prijedlozi i zamolbe...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O forumu :: Logistika foruma-
Forum(o)Bir: