Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 loša iskustva u jahanju

Go down 
+12
Gini
artur
BadGirl
nika<3
Anna
irma
sarchy
***Horses-Lover***
mustang
Beatiful Horses
Aron
ceela
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju - Page 2 Emptypet lis 02, 2009 3:43 pm

juujjjjj........gini hvala bogunije ti ništa Smile
[Vrh] Go down
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju - Page 2 Emptypon lis 19, 2009 3:27 pm

ja nemam .. imam ustvari samo kad nisam koljenom se naslonio na sedlo i noga mi se nekakko poskliznula a ja sam pao dolje na ogradu.. Cool
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju - Page 2 Emptysub stu 21, 2009 7:36 pm

JA sam pochela sam sa jahanjem pre 2 nedelje,pa nije bilo ni vremena da se desi neshto...Samo mi je poni jednom stao na nogu loša iskustva u jahanju - Page 2 507295 ali nishta strashno xDD
I jednom mi se konj uplashio od psa pa je krenuo u galop,ali uspela sam da se odrzim xDDD
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju - Page 2 Emptypet kol 27, 2010 11:45 pm

Moje najgore iskustvo mi je bilo kada mi je konj tezak 600 kila stao na nogu, no nije obljelo jako, ali je bilo smijesno! Ma kak mi je stao na nogu ja njega guram da mi se makne s noge a kak je ovaj bio trut malo sam ga duze gurala a ova cura (vlasnica konja) gleda u mene sto se ja nagurivam s konjem... loša iskustva u jahanju - Page 2 866132
[Vrh] Go down
Sponsored content





loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
loša iskustva u jahanju
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: