Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Americki casopisi o konjima....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptypet sij 02, 2009 3:46 pm

Ja imam par Americkih casopisa o konjima(nezz dal ih ima za kupit u hrv).Naj mi je Young Rider i Horses USA.Imam i Horse & Rider,Dressage today,Horse illustrated.Ima puno slika konja Americki casopisi o konjima.... 378669 i stavarno su super Americki casopisi o konjima.... 698340 Americki casopisi o konjima.... 631310 ....ak vas zanima kak izgledaju i to mozete utipkat u google,a ak neko zna dal ih ima tu negdi blize za kupit mozete napisat
[Vrh] Go down
Western girl

Western girl


Broj postova : 81
Join date : 18.04.2009

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptysub tra 18, 2009 9:24 pm

Pa gdje si to kupila?
U Americi ili..?
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptysub tra 18, 2009 10:05 pm

Da
[Vrh] Go down
Western girl

Western girl


Broj postova : 81
Join date : 18.04.2009

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptysub tra 18, 2009 10:16 pm

Ti si bila u Americi..aa..ja bii..idem s tobom idući put..hh lol!
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptyned tra 19, 2009 10:35 am

Nisam ja nažalost Sad (išla),neg moj tata tamo često poslovno putuje pa mi onda nakupuje tih časopisa. Very Happy
[Vrh] Go down
Western girl

Western girl


Broj postova : 81
Join date : 18.04.2009

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptyned tra 19, 2009 12:40 pm

ah..blago tebi
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptyuto stu 10, 2009 8:56 am

Ja dobivan te casopise, pa sam mislila otvoriti blog di bi prevela neke dobre clanke za nase u hrvatskoj koji vole konje...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Emptyuto stu 10, 2009 8:24 pm

Bilo bi super da ga otvoriš , suer ideja ... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Americki casopisi o konjima.... Empty
PostajNaslov: Re: Americki casopisi o konjima....   Americki casopisi o konjima.... Empty

[Vrh] Go down
 
Americki casopisi o konjima....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Videi o konjima...
» igre sa konjima
» Razni videi o konjima....
» Novi sajt o konjima kasacima - Kasacke Novine

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima - knjige i časopisi-
Forum(o)Bir: