Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Padovi s konja....

Go down 
+33
leela..
Malena maza
Tonka*and*Diana
<3 My Sweet Loves <3
irma
BadGirl
Tina_1992
dosen
mony22
tinki10
Nana
Gaya$Nina
marie_the_horse_lover
dora
aky-mala
Krco
Ena
blackie
' I V Y '
sarchy
Karla
Beatiful Horses
Telalluna
maja_horses
cro_top
Rider
horses
Melita
Curly
Lidyy
atta
Dreamer
Mia
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyuto sij 06, 2009 12:03 am

jasem malo vise od 3 godine i paala sam 2 puta-ali to ne bezveze itekako sam posteno pala 1. put mi je bio najgori:jahala sam jako visokog konja i sve je islo lijepo i mirno dok nije proso neki kasac i ovaj moj konj se jako prepo i poskocio 3 m u zrak!ja sam samo sletila i pala ravno na leda.onda sam ostala bez zraka i nisam mogla disati pale pa sam se pocela valjat po pijesku i pocela sam proizvodit neke cudne zvukove jer nisam mogla doc do zraka,a u tom trenu sam si misla da cu umrijet(grozan osjecaj) Shocked 2. put sam pala sa stare malo senilne kobile koja se iz cistog mira pocne ritat Padovi s konja.... - Page 2 474762 prvi put mi se pocela ritat propinjat i naglo kretati u galop ali sam se zadrzala,ali drugi put kad je podivljala sam se naglo trznula i ritnula tako da sam pala tocno na glavu ali hvala bogu nista ozbiljno,samo sam bila izgubila osjecaj za ravnotezu pa sam vjerojatno malo cudno izgledala kada sam se ustala...a inace su mi konji dosta puta se propinjali i ritali ali nisam pala.BTW ako jasete dat cu vam koristan savjet u vezi padanja-pokusajte se skupiti u "loptu" kada padate i pokusajte pasti na stranu odnosno na rame i kotrljati se(to jockey rade da ih nezgaze drugi konji)
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyned sij 11, 2009 7:18 pm

ja sam pala samo jedanput Very Happy
ništa posebno ja imala 6 g jašila na suzi ugrizla je osa i ona se počela ritat propinjat skakat...samo sam zaradila 10ak modrica i ožiljak iznad obrve Laughing
[Vrh] Go down
Ena

Ena


Broj postova : 58
Join date : 28.01.2009

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re:   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyuto oľu 17, 2009 9:55 pm

Ja još nikad nisam pala s konja.(još nisam krštena) Laughing Al i to će se desit, mora.
Al znalo mi se dogodit da mi konj stane na nogu. Par puta.
Al nije bilo ništa strašno.
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyuto oľu 17, 2009 9:57 pm

Ja još nikad nisam pal sa konja, jer ne jašem Laughing Laughing

Ali me u nedjelju Jura lupil sa zadnjom nogom u bedro.
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri oľu 18, 2009 12:44 am

Krco je napisao/la:
Ja još nikad nisam pal sa konja, jer ne jašem Laughing Laughing

Ali me u nedjelju Jura lupil sa zadnjom nogom u bedro.

Kak je to uspio?! pale
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri oľu 18, 2009 1:33 am

guraš bedro tamo gdje mu nije mjesto Padovi s konja.... - Page 2 294700 Padovi s konja.... - Page 2 294700 Laughing Rolling Eyes lol! lol!
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri oľu 18, 2009 9:44 am

Duga priča kratkog vijeka Laughing

Ma, češljal sam ga, a 5 dana prije je bil kastriran, pa ga to valda svrbilo i tak... Idem ja od njega van i samo vidiš kak guzica ide lijevo desno i odjedamput osjetim kopito na lijevom bedru...
pale
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri oľu 18, 2009 3:49 pm

aaaaaaaaaaaaaaa....to je ziher boljelo. Padovi s konja.... - Page 2 303591 nemoj se igrat s konjima oni znaju biti i jako opasni....
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri oľu 18, 2009 8:53 pm

Iskreno, i nije, samo sam kasnije kojh 5 min osjećal kao da imam neki teret, a kaj je to meni, ja sam isto ko konj, glomazan ! Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet oľu 19, 2009 12:18 am

aha, uhvatili smo te- jedes poskrivecki, po noci, kad niko nevidi Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Krco

Krco


Virgo Dog
Broj postova : 279
Join date : 15.03.2009
Age : 29
Lokacija : okolica Jastrebarskog

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet oľu 19, 2009 9:17 am

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
dora

dora


Aries Dog
Broj postova : 10
Join date : 22.04.2009
Age : 30
Lokacija : Bjelovar

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 11:52 pm

evo da i ja ispričam jednu anegdotu...svi moramo jednom pasti..ja sam 2. put pala na pašnjaku,to mi je bio najbolji pad
frendica i ja tako kada nam je dosadno idemo ugnjetavat konje na paši i sjednemo na njih pa galopiramo uz brdo,tada sam ja sjedila na mom najdražem konjiću i kada smo ih potjerali on se sjetio da bi mogao otići na izvor se još malo napiti vode i kako je krenuo nizbrdo ja nisam htjela sići i pred kraj sam se samo prevrnula...
a frendica stoji na brdu i samo mi se smije Very Happy
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet svi 14, 2009 8:12 pm

Ja sam sam jedan put pala...ali šta ćete ....
E to vam je bilo ovako...bila je subota , lani nakon što je škola završila i ja sam se išla utrkivat s frendicom ...ona je uzela veliku kobilu a ja malo većeg ponija Very Happy i ona je imala uzde a ja sam samo dva povodca zavezala na štalsku oglavinu i tako mi je bilo lakše a i sad da ne mučim konja....pošto je to bio mali manjež za jahanje ja sam bila u zavoju (jer ima 2 zavoja i nisam nosila kacigu Padovi s konja.... - Page 2 474762 )onda sam vam ja vodila i bila sva vesela i nasmijana dok nisam vidila da mi je noga ispala iz uzengije , a i sedlo nije bilo baš neš i tako sam vam ja lijepo u zavoju ostala bez uzengije i pala pod ogradu i mogla glavu rasjeć ali sam na laktu dobila malo jaču i dublju ranu u koju jne zapeo mali kamenčić pa sam morala ić na hitnu (nije nišš strašno ali znate kakvi su roditelji Padovi s konja.... - Page 2 584322 )pa smo za svaki slučaj ipak otišli ....ali tek kada smo došli na hitnu medicinska sestra jevidila da imam kamenčić i tako mi je cijeli lakat zamotala u zavoje i nisam se mogla ić na plažu oko 3 tjedna Padovi s konja.... - Page 2 478876 ali sam barem naučila nešto cheers
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyned svi 17, 2009 4:42 pm

ja sam dosta puta pala jer sam učila jahati zajedno sa mojim konjem dok se ujahivao....bilo je tu dosta smješnih situacija i anegdota...ali što te ne ubije to te ojača....hahah


Zadnja promjena: Lipizzan lover; ned kol 09, 2009 12:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri svi 20, 2009 8:01 pm

ti si ucila jahat na konju koji se ujahivao???
jako pametno...
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri svi 20, 2009 9:26 pm

pa cuj, da ne izgleda kao da je samo ona padala sa konja... ovak je i konj padao.. Laughing Laughing lol! lol!

salim seeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysri svi 20, 2009 10:39 pm

ha-ha...jako smješno....ja sam to sama htjela nitko me nije tjerao...a i ja nisam imala prilike jahati i učiti na već istrenirano konju.....kao neki sve na tacnu....možda nije bilo jako pametno...ali eto....sada ne žalim!!


Zadnja promjena: Lipizzan lover; pon kol 10, 2009 7:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet svi 21, 2009 10:27 am

ne,jahanje na vec istreniranom konju nije jahanje na tacnu.tako se uci jahat,gdje te i konj uci,ne samo trener...
ne kaze se bzvz mlad konj-iskusan jahac,stariji konj-neiskusan jahac.

mlad konj treba u vremenu ujahivanja jako dobru sk,sto njemu netko tko je tek pocetnik nikako ne moze pruziti.dogodi se to da konj odraste krivo odgojen.

ja prva ne bi dala da na mog konja, koj ce se ujahivat za god i pol, sjedne netko tko ne zna jahat.ne zbog te osobe,nego prvenstveno zbog konja.
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet svi 21, 2009 6:13 pm

ja se slažem sa tobom.....ja tada to nisam znala...ali mome konju sada ništa ne fali tako da.....više to ne radimo naravno ali....i nisam ga ja ujahvala jer je nemoguče da konja ujahuje netko tko ne zna jahati....nego smo mi zajedno učili...a učio nas je moj tata....ali, no dobro.....ne želim se raspravljati o tome više.....
[Vrh] Go down
Nana

Nana


Broj postova : 20
Join date : 29.06.2009

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyuto lip 30, 2009 7:37 pm

Moj 1.pad u životu s konja bio
je s mog najdražeg konja,zapravo kobile Suze.
Bila mi je se poplašila pa mi je pojurila,a kako
je bila znojna,sedlo mi se potpuno okrenula pa sam ja skliznula
s nje.
Moj 2.padje bio bolan.Pala sam s kastrata Boya.Jako i
neočekivano mi se izbacio pa sam ja preletila preko njega.
[Vrh] Go down
http://worldabouthorsesanddogs.blog.hr
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyčet srp 02, 2009 3:55 pm

jučer sam pala s gorđis ništa posebno puklo joj je novo sedlo pa sam jašila na starom otkačio se stremen ja se privalila i trusla na guzicu Very Happy
[Vrh] Go down
tinki10




Leo Dog
Broj postova : 17
Join date : 04.07.2009
Age : 29
Lokacija : slavonija

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 5:53 pm

dali je boljelo kad ste pali
[Vrh] Go down
mony22




Scorpio Buffalo
Broj postova : 13
Join date : 04.07.2009
Age : 26
Lokacija : zaprešić

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyned srp 05, 2009 11:25 am

kako je past sa konja ???
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptyned srp 05, 2009 2:17 pm

Suspect


Zadnja promjena: Lipizzan lover; pon kol 10, 2009 7:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Emptypon srp 06, 2009 4:55 pm

tinki10 je napisao/la:
dali je boljelo kad ste pali
ovisi kako padneš lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi s konja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Padovi s konja....
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prehrana konja
» Prodajem konja
» TRENING KONJA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: