Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uvoz konja u hrvatsku

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Emptypon stu 23, 2009 3:28 am

hey ljudi.
Je li mi mozete pomoci naci informacije o uvozu konja u hrvatsku.
Moj otac razmislja da me financira i izgradi ranch sa konjima u Zadru, postosam ovdi u americi namjeravam kupit americke konje ( jer su puno jeftiniji) i prebacit ih u hrvatsku te mi stoga treba info o zakonu uvozenja i sto mi sve treba za dovesti pet konja u lipu nasu.
Svaka pomoc je dobrodosla!!!!! Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Emptypon stu 23, 2009 12:37 pm

ja znam samo da treba putnica, IAK nalaz i tak to...a dal ima još nešto to neznam
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Emptypon stu 23, 2009 1:24 pm

ja nezz...
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Emptypon stu 23, 2009 9:35 pm

ja ne znam


...hoćeš li držati konje privatno ili imati neki ranch/klub?

pitam zato što mislim da u Zadru ni u okolici nema rancheva i konjičkih klubova,pa mislim da bi dobro zaradila,posebno ljeti,jer je tada puno ljudi
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Emptypet lip 10, 2011 7:20 pm

Ma pokusavan naci teren za gradit privatno prvo, jer san ja jos uvik ovdi... Kad bi mi starci nasli nesto blize obali tokon ljeta bi bio show. A zadar stvarno treba ranch/klub za jahanje.
Ja se trenutno ovdi skolujem za dresurno i preponsko jahanje... tri lekcije tjedno a ima fenomenalna skola jahanja Meredith Manor gdje bi tila ici zavrsit dvi godine snjima u tom slucaju bi imala diplomu i certificat za treniranje i davanje instrukcija... sad mi je sve jos ono ide ali nista na papiru. Takodjer ovde mi spasavamo toplokrvnjake sa trkace trake... vise manje ih dobis za manje od 1000kn po grlu pretreniras i prodas za djecu/ljude koji zele imati dobrog a ne skupog konja. Moja kobila koju sam spasila proslo lito ima nemoguc talent za dresurno i skakanje ali ima malo problema za zadnjim nogama pa nas to usporava... Tako da bi ja volila nac zemlju di se moze smjestiti oko 30 grla i onda spasavat trkace umirovljenike i dat ima bolju karijeru a u isto vrijeme ucit jahat, i imati ranc za extra cash da mogu imati najbolju njegu mogucu Very Happy

[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Sponsored content





Uvoz konja u hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz konja u hrvatsku   Uvoz konja u hrvatsku Empty

[Vrh] Go down
 
Uvoz konja u hrvatsku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prehrana konja
» Prodajem konja
» Padovi s konja....

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: