Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 plizzz pomoć??!!

Go down 
+5
sarchy
janajakopec
Gini
*MiSS_HorSSes*
kraljica kunti
9 posters
Autor/icaPoruka
kraljica kunti




Broj postova : 3
Join date : 23.01.2010
Lokacija : bjelovar

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptysub sij 23, 2010 8:54 pm

plizzz pomoć??!! 798490 ja jašem 2 god..djed mi je obečao da će mi kupit konja za dvije god plizzz pomoć??!! 41663 ..uhhh..to je takoooo dugooo plizzz pomoć??!! 430379 ..znam dosta o konjima no neznam bašš sve..trebala bih pomoć od vas koji već imate konje..molim vas da mi kažete gdje bi bilo za kupit opremu za konja i jahaća..dali možda znate neku stranicu trgovina ??pošto je u ovo vrijeme kriza da mi ,ako znate, kažete otprilike cijenu za opremu.zanima me dali itko možda ima za prodat konja ujahanog do 10 god starog i naravno mirnog i poslušnog..te da je cijena niža od 20 000 kn??hvala unaprijed.. What a Face
ovo je moja najdraža kobila u klubu---> Kraljica Kunti <3 <3 I love you plizzz pomoć??!! 378669
ja i ona: <3 <3
plizzz pomoć??!! Fotografija0001w.th
malo setka.. <3
plizzz pomoć??!! Ggggggggggr
[Vrh] Go down
*MiSS_HorSSes*

*MiSS_HorSSes*


Broj postova : 224
Join date : 12.09.2009

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyned sij 24, 2010 12:06 am

hy! dobro došla!
[Vrh] Go down
kraljica kunti




Broj postova : 3
Join date : 23.01.2010
Lokacija : bjelovar

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptypon sij 25, 2010 4:53 pm

tnx..nezz kak da vidim kad mi netko odgovori.. confused
glupo vrijeme nisamm duuggoo bila na jahanju.. Sad(
Ooo moja kraljica .. <3 plizzz pomoć??!! 378669
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptypon sij 25, 2010 8:55 pm

U krivo temi si se predstavila !!! Suspect xD

WELCOME !!!
[Vrh] Go down
kraljica kunti




Broj postova : 3
Join date : 23.01.2010
Lokacija : bjelovar

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyuto sij 26, 2010 9:11 pm

ups..nije bilo namjerno..stvarno se još ne snalazim.. plizzz pomoć??!! 888799
hvala..
[Vrh] Go down
janajakopec




Broj postova : 1
Join date : 06.04.2010

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyuto tra 06, 2010 11:55 pm

Moj konj treba dobru njegu . Što da napravim a da mi dlaka blista na suncu ? plizzz pomoć??!! 478876
affraid
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyčet tra 15, 2010 11:58 pm

pa dobro ga pocetkas... i onda uzmes neku krpu rucnik ili nesto namocis u vodu , iscjedis i prebrises konja s time, onda mu se sija dlakica... Smile no pricekaj da mu opadne zimska dlaka onda bu se sijo i sam od sebe Smile
[Vrh] Go down
CountryGirl

CountryGirl


Libra Buffalo
Broj postova : 97
Join date : 05.08.2009
Age : 38
Lokacija : Podravina

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptysub svi 08, 2010 9:03 pm

mojoj se ljeta dlaka sjaji sama po sebi
[Vrh] Go down
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyuto svi 11, 2010 11:01 am

noo. dajte ljudi držite se pitanjaa.. i men to zanima.. čuo sam daima jedna trgvina s opremom oko vazždina ali nez točno gdje. a za konj, čime se baviš..?? preponsko jahanje, rekreativno.??
[Vrh] Go down
hany

hany


Broj postova : 14
Join date : 01.05.2010

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptypon svi 17, 2010 9:42 am

janajakopec je napisao/la:
Moj konj treba dobru njegu . Što da napravim a da mi dlaka blista na suncu ? plizzz pomoć??!! 478876
affraid

sarchy ti je odgovorila na pitanje,ali to nije tvoja tema da bih smjela pitati za svog konja nego otvoriti novu.
[Vrh] Go down
leela..




Broj postova : 7
Join date : 11.01.2011

plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Emptyned sij 30, 2011 8:03 pm

evo ovako: odgovor za kraljicu kunti...




ti bih tjela kupiti konja koji ima nekih 10 goddina..

to je staro za tebe,nabolje bih bilo da si kupis zdrijebe to ti kosta od 5 000 do 10 000..ili vise

ali ako zelis odma jahati,najbolje da si kupis kobilu ili kastrata od nnekih 4 godine..ili 5,6 godina..

koju bih ti htjela pasminu konja???pusa
[Vrh] Go down
Sponsored content





plizzz pomoć??!! Empty
PostajNaslov: Re: plizzz pomoć??!!   plizzz pomoć??!! Empty

[Vrh] Go down
 
plizzz pomoć??!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Miki i Carreno

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: