Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 crazy day

Go down 
Autor/icaPoruka
Anchy & Nika

Anchy & Nika


Scorpio Tiger
Broj postova : 31
Join date : 23.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja (Mala Gorica)

crazy day Empty
PostajNaslov: crazy day   crazy day Emptyned lip 20, 2010 1:39 pm

dakle!
zadnji dan škole ja i moje prijateljice provele smo ovako:išle smo poslije nasteve kupiti sprej za kosu, bio je samo crveni i to za 40 kn ali smo ga kupile nasprejale si kosu...zatim smo išli kod škole gdje su nas osmaši izgađali balonima na vodu i pjenom za brijanje... affraid zatim smo ljute otišle u pizzeriju Luciju gdje smo mi cure (Petra,Monika,Tea,Marina i ja)pojele dvije velike mješane pizze i popile coca colu... zatim smo otišle u park i tamo malo ostale... Rolling Eyes a zatim smo otišle u slastičarnu na sladoled njam njam Wink ...malo smo se šetale do Petrinjčice male riječice gdje smo se htjele kupati u robi ali ipak nismo... pale zatim smo se prošetale do dm-a i kupile pjenu za kosu i nasprejale se i gađale... Wink zatim je došla Petrina mama po nas i krenule smo kući...zatim smo išle malo kod Monike i tamo se proveselile......... cheers crazy..day cheers


ima još puno lai mi se nije dalo pisati...

KAKO STE VI PROVELI ZADNJI DAN ŠKOLE?????? Question Laughing
[Vrh] Go down
Anchy & Nika

Anchy & Nika


Scorpio Tiger
Broj postova : 31
Join date : 23.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja (Mala Gorica)

crazy day Empty
PostajNaslov: Re: crazy day   crazy day Emptyuto lip 22, 2010 12:10 pm

zar nitko nije slavio zadnji dan škole????????? silent
[Vrh] Go down
 
crazy day
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: