Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Propinjanje i jos jedno pitanje...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
slobodan_ns

slobodan_ns


Broj postova : 4
Join date : 07.03.2011
Lokacija : Novi Sad

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptypon ožu 07, 2011 3:15 am

1. Kako naterati konja da se propinje?

2. zasto kada se ukrste magarac i kobila ili konj i magarica se dobije sterilno zdrebe?

p.s. nisam znao gde da postavim temu...nadam se da odgovara
[Vrh] Go down
slobodan_ns

slobodan_ns


Broj postova : 4
Join date : 07.03.2011
Lokacija : Novi Sad

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptyuto ožu 08, 2011 3:04 pm

zna li neko?
[Vrh] Go down
slobodan_ns

slobodan_ns


Broj postova : 4
Join date : 07.03.2011
Lokacija : Novi Sad

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptyned ožu 13, 2011 8:11 am

moze makar odg na prvo pitanje...?
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptyuto tra 19, 2011 1:02 pm

ja sam čitala nešto na internetu kako se konja natjera da se propne.piše da se konja u isto vrijeme tjera naprijed i zaustavlja pa se onda zbuni i propne.
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptyuto tra 26, 2011 2:40 pm

Bok Slobodane! Propinjanje i jos jedno pitanje... 798490

1. Ovisi kako želiš natjerati konja... Ako si u sedlu ili s tla?

2. Vjerojatno misliš na mulu i na mazgu pa ću ti odgovoriti što jasnije mogu. Konj ti ima određen broj kromosoma. Isto tako i magarac ima svoj određeni broj kromosoma, a taj broj nije posve isti broju konjskih kromosoma. Konja i magarca možeš križati samo zato što istog roda (Equus), ali njihov potomak nije plodan (ne može se dalje razmnožavati) zbog tog različitog broja kromosoma kod konja i magarca.

Molim te se ragistriraj na ovaj forum: http://beautiful-horses.forumotion.com/

[Vrh] Go down
slobodan_ns

slobodan_ns


Broj postova : 4
Join date : 07.03.2011
Lokacija : Novi Sad

Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Emptypon lip 06, 2011 6:25 pm

1.a) ako si u ''sedlu'' ? to bi voleo raditi, to mu dodje kao neko hvalisanje, a hocu tako i da pravim fotografije! mozes li mi objasniti kako to da radim? 1.b) a mozes i da mi objasniti i sa tla ako te ne mrzi (ali to mi nije tolko bitno)

2. hvala, razumeo sam

3. jel si ti tamo moderator, ili je mozda tvoj sajt? hocu se registrovati nije problem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty
PostajNaslov: Re: Propinjanje i jos jedno pitanje...   Propinjanje i jos jedno pitanje... Empty

[Vrh] Go down
 
Propinjanje i jos jedno pitanje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Imam jedno glupo pitanje! Ali odgovoritee!!
» oprema za jahaca...
» Bella Sara
» Pitanje!
» Kupujem kobilu zdrijebe

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: