Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Treniranje mladoga konja

Go down 
+14
larica
saša vojtulek
CountryGirl
Gaya$Nina
atta
marie_the_horse_lover
...::jahacica::...
horses
Backy
Curly
Lidyy
Dreamer
devil
Mia
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptypon pro 07, 2009 11:49 pm

jadan potkivač nadam se da joj je vratio jer ako nije dobit će opet
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyuto pro 08, 2009 4:42 pm

Uff...Ne,nije joj vratio...Samo je trenerica udarila jednom...Meni je jako zao tako Sad
Potkivacha je bash ishutirala :// :S
Hoce uspeti da je pripitome?
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyuto pro 08, 2009 9:18 pm

ma hoće samo nesmije joj se to dopuštat ubuduće jel imala žvalu kad su joj radili korekciju konji budu mirniji kad imaju žvalu i kad ih netko drži nego kad su svezani
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyuto pro 08, 2009 11:29 pm

A Mushi je stvarno razmazena ..... cula sam i kako je Sashka (trener) pricala da je jako razmazena i da treba biti strozija prema njoj...!!
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyuto pro 08, 2009 11:38 pm

ma sa svim konjima treba biti strog jedna je djevojka imala mladog pastuha 4god tk ujahan i bili smo na jednom jezeru nas petnajstak s konjima i ona zi njemu sve onak nježno i fino i pastuh osjetio druge konje kako je on nju izgruvo da joj nije bio tata tamo on bi nju ubio zubima ju dovuko do nogu i s obje prednje noge ju udaro i nikom nije bilo jasno šta mu je sad a bio je miran i dobar
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyuto pro 08, 2009 11:41 pm

Shocked Ajoj......pa to je strasno!!!
A sto su neki konji stalno ljuti i hoce da ugrizu?? Jedan Jula kod nas u klubu stalno hoce da ugrie i jako je uvek ljuta i udara druge konje i ljude tako okolo!! I veoma su strogi prema njoj ali ona je svejedno takav......a kad je jasu jako je poslusna!!!
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 12:06 am

dobro ona je takva dok ju ne uhvate za ular ili dok ne dobije oglavinu zar ne
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 1:03 am

Pa da.....!! Ali nece ti nista ako joj dajes da jede....sto je logicno Very Happy ...
Ali svejedno je ne shvatam sto je takva??
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 1:23 am

ma to je takav konj i uvjek će takva bit nema tu pomoći a zna ona koga može zezat a koga ne
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 3:51 pm

Mushu nema zvalu...Ima samo ular i ja ulazim kod nje chesto...Imaju strujnu ogradu pa se i zbog toga boji jako :// Jako je razmazena malena Smile Dok Margo,isto njeno godiste,malo je divlji,ali opet je normalan...I nije nervozan ko Mushu....

A Julla je Julla...Ona je stvarno prelepa kobila...I ne ujeda sve...Samo one koje ne poznaje..Ja bih volela da imam takvog konja Treniranje mladoga konja - Page 2 378669
I nju jashe amerikanka...I njih dve se bash vole...Smile Ne pravi probleme za jahanje...I nece da grize kad je chiste ili hrane...Sve u svemu...dobar konj Very Happy
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 6:29 pm

..........


Zadnja promjena: Gaya$Nina; sri stu 02, 2011 6:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tina_1992

Tina_1992


Libra Monkey
Broj postova : 57
Join date : 10.08.2009
Age : 31

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 8:46 pm

Ja sam sa Lucky Lukeom koji sada ima 2,5 godine pocela raditi kada je bil star negdje oko godinu dana...pocela sam ga lonzirat,ucit na sedlo,zvalu,dizat noge...i on je uvijek bil miran,a kada je skoro navrsil 2 godine pocela sam na vezu sjedat na njega,al samo nekih 5min,mozda jednom u mjesec dana tako da se privikne dok je mladi da nebi kasnije bilo svega....do sada sam ga jahala kojih 5-6 puta u manjezu po 20-30min...zao mi je kaj ga kao mladog nismo vodili na teren,tako da neznam kada krene na teren oce se bojat svega...on je dosta miran,iako je pastuh,a u ispustu je sa mamom,jednom kobilom i mladim pastuhom...jedino je po mami isal skakat par puta,al ona onda pocne trcat pa odustane,a sa pastuhicom se igra cesto....
U posljednje vrijeme su cesto u stali,i kada mu idem pomest boks neznam dal on pokusava mene ugrist ili metlu,a prije se je bojal metle i puhal je jako na nju pa ga ja malo lupim po njusci,al on to i dalje radi...mozda mu je samo dosadno posto su cijele dane u stali,najduze dosada,zbog glupe kise i hrpe blata,pa se nema sa kime izigrat i onda zeza mene....
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 8:56 pm

ma neće se bojati i ako se bude nečega bojao brzo će to prevladati ma neće mu ništa biti ako malo sjedneš na njega nek se uči bit če ti puno lakše kasnije a mislim da je njemu dosadno i da bi zato gricko ma ja radnim danom ne mogu ali vikendom MORAM pustit konje van da se istrče ako ne izađu 3 dana pa to je ludnica skaču ovi u boksovima ovi na vezu se ritaju lupaju i kad izađu sve pet tak da bez obzira na kišu idu van jedino ako jako pada onda ne
[Vrh] Go down
Tina_1992

Tina_1992


Libra Monkey
Broj postova : 57
Join date : 10.08.2009
Age : 31

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 9:07 pm

ja njih pustam ponekad predvecer kada dodem malo da se istrce,a i napiju vode jer im moram donijeti barem najmanje 8 kanti po 20l vode,i bolje mi je da ih pustam...a nisu vani bili uopce nekih 5 dana i kada sam ih pustala pred 2 dana jedna kobila je skocila u lokvu i sve po meni zaspricalo,a ti konji nisu moji,10-15minuta su od mene i onda ja sva blatna idem doma,a mama zivcani...
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 10:27 pm

e onda ti je to problem ma puštam i ja moje ali najgore mi je budu sređeni i sve i onda ih pustim van i oni se izvaljaju u najvećem blatu a pošto je sad hladno nemogu ih kupati moram čekat da se osuše i da ih onda počešljam
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptysri pro 09, 2009 11:36 pm

NEMOJTE OFFAT , bezveze spamate temu !!! Smile
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyčet pro 10, 2009 1:09 pm

ja sam sa svojim pocela radit od kad je dosao k meni, imao je 11mj. ucili smo dizat noge, setat na povodcu, vodila ga po svakakvim putevima, ucila na pse, na druge konje...
sa godinu i nesto smo ga poceli lonzirat, prvo samo na ular, kasnije i sa sedlom i uzdom. sedlo je prvi put imao sa godinu i 4 mj.

nakon sto je napunio 2 godine, probala sam sjest na njega. iznenadilo me sto uopce nije reagirao, ni malo. sad svaka 2 tjedna sjednem na njega na par minuta da mi kasnije bude lakse ujahivanje.

super mi je kad vidim da se to sve isplatilo jer konj ima toliko povjerenja u mene da bi isao u vatru za mnom.

kobile prolaze na metar od njega on stoji mirno.


Treniranje mladoga konja - Page 2 P1020148h
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyčet pro 10, 2009 4:10 pm

Jooj to je divnoo Smile Jako je lep koj Smile
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyčet pro 10, 2009 8:29 pm

to je sada tako ali neće ostat za stalno vidjet ćeš kad bude bio 3 ili 4 godine kad osjeti malo za kobile ili pastuhe ali ne iz ište štale nego druge konje sigurno će reagirati i neće stajat mirno
[Vrh] Go down
CountryGirl

CountryGirl


Libra Buffalo
Broj postova : 97
Join date : 05.08.2009
Age : 38
Lokacija : Podravina

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyčet pro 10, 2009 9:37 pm

kak super..to ga jašiš na ular i povodnik?
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptyčet pro 10, 2009 10:28 pm

pa čim konj ima bilo što u ustima lakše ga je držati ali istina je ako konja kao malog učite na mekanu žvalu bit će mekan i kad naraste
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptypet pro 11, 2009 12:42 am

........


Zadnja promjena: Gaya$Nina; sri stu 02, 2011 6:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptypet pro 11, 2009 1:32 am

znam da ne bude miran tak kasnije, ali sad jos uvijek je.. to kazem jer znam neke konje koji su vec s godinu dana bili nemoguci.

nisam ga jahala tu, bili smo na pasi pa sam se samo sjela gore da me tata slika i tak sam onda drzala xanthusa.
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptypet pro 11, 2009 1:37 am

jel se on to povečo il si se ti smanjila? xD
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Emptypet pro 11, 2009 11:25 am

on se poveco. jako brzo raste! ima skoro 160cm.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Treniranje mladoga konja
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prehrana konja
» Prodajem konja
» Padovi s konja....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: